Wydawy 24A, 63-900 RAWICZ +48 608 553 053
PL | EN

Produkcja

Obróbka metali jest naszą podstawową działalnością, w jej skład wchodzi obróbka skrawaniem CNC, toczenie CNC, frezowanie CNC, gięcie blach, wiercenie, gwintowanie i walcowanie gwintów. Wykorzystujemy najlepsze i najnowsze technologie. Oprogramowanie na jakim pracujemy to Solid Edge 2020 oraz Solid Edge CAM Pro producenta Siemens. Zakres obróbki naszych maszyn to aż 2134 mm w osi "X", 813 mm w osi "Y" oraz 762 mm w osi "Z". Posiadamy maszyny o różnym zakresie obróbki dzięki czemu zawsze możemy dostosować idealną ofertę dla naszego klienta pod względem ceny. Jakość zawsze jest u nas na najwyższym poziomie.

Nasi pracownicy to specjaliści w sowjej dziedzinie z dużym doświadczeniem. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, uczestnicząc w różnorodnych szkoleniach. Jesteśmy elastyczni, godni zaufania i nie boimy się wyzwań. Jeśli potrzebują Państwo solidnego partnera, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.

DMSPOL CNCDMSPOL CNCDMSPOL CNCDMSPOL CNCDMSPOL CNCDMSPOL CNCDMSPOL CNCDMSPOL CNCDMSPOL CNCDMSPOL CNCDMSPOL CNCDMSPOL CNCDMSPOL CNCDMSPOL CNCDMSPOL CNCDMSPOL CNCDMSPOL CNCDMSPOL CNCDMSPOL CNCDMSPOL CNCDMSPOL CNCDMSPOL CNCDMSPOL CNCDMSPOL CNCDMSPOL CNCDMSPOL CNCUsługi CNCUsługi CNCUsługi CNCUsługi CNCUsługi CNCDMSPOL CNCDMSPOL CNCDMSPOL CNCDMSPOL CNCDMSPOL CNCDMSPOL CNCDMSPOL CNCDMSPOL CNCDMSPOL CNCDMSPOL CNC


Wszelkie prawa zastrzeżone: DMSPOL SP z o.o. | polityka prywatności |

wykonanie strony: studio webSylium